kalite Yıldız Bilişim Hizmetleri

Kutluer Otomotiv

32 yıldan fazla bir süre, oto sanayinin en bilinen ustalarını yetiştirdik. Tam da bu yüzden en iyi ustalara sahibiz. Ustaların okulu Kutluer’de yüksek dikkat isteyen birçok marka otomobile çözüm ürettik. Mercedes, BMW, Porsche, Ferrari, Range Rover ve benzer segmentteki her türlü aracı; aynı ciddiyet ve özenle size ilk günkü hallerindeki gibi sunuyoruz.

Servis Hizmetleri ve Oto Tamir Bakım

Kapının açılıp kapanmasından, motordan gelen sesten, gün ışığında yansıyan boyadan bile sorunu anlayabilecek ustalarımızı, modern ekipmanlarla donattık. Hem yetkili servis deneyimi hem de aracınızı ezbere bilen ustalarımızla periyodik bakım, mekanik, elektromekanik, yürür aksam, güç aktarma organları, elektrik-elektronik aksamların tamir ve bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Servisimiz TSE standartlarında olup, aynı anda onlarca araca aktif hizmet verebilecek kapasitededir. Kısa süreli işlemlerde dilerseniz aracınızın başında tüm sürece tanık olabilir, dilerseniz de bekleme salonumuzda ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz. Uzun süreli servis işlemlerindeyse aracınızın tüm sorunları çözüldüğünde, ücretsiz olarak iç-dış temizliğini titizce yapar sizlere teslim ederiz.

Elektronik Hizmetleri ve Oto Elektrik

Aracınızın segmenti ne olursa olsun, zamanla elektrik-elektronik arızalarla karşılaşmanız mümkün. Bu tip sorunları yetenekli elektrikçi ustalarımızla orijinal test cihazlarını kullanarak anında tespit ediyoruz. Böylelikle kısa zamanda, daha az bir maliyetle araç beyninden sorunun tespitinin ardından hemen işleme koyularak probleminizi çözüyoruz.

Boya Hizmetleri ve Oto Kaporta

İyi boya ancak iyi bir usta ve profesyonel bir boya fırınıyla mümkün. Bilgisayar destekli boyama makinelerimizle aracınızın fabrikasyon ayarları tespit edilir, aynı malzemeler, aynı oranda kullanılarak orijinaline uygun bir şekilde boyama işlemleri tamamlanır. Boyama işlemlerini Kutluer Otomotiv garantisi altındadır.

Fırınlı boya makinesi, şase düzeltme robotu, tam takım kaporta malzemeleriyle aracınız fabrikadan yeni gelmiş gibi olur.

Ayrıca kaskolu aracınızın her türlü hasar işlemleri firmamız tarafından formatile uygulanmadan gerçekleştirilmektedir.


Kutluer Yardım Hattı

Kutluer Otomotiv olarak her an yanınızdayız. Kazalı aracınız nerde olursa olsun, bizimle çalışmak isterseniz. Telefonunuz ve onayınızla birlikte aracınız olduğu yerden alınarak ustalarımızın ellerine teslim edilir.

Bu durumda yardım hattımızı aramanız yeterli.

Numaramız: 0532 524 0317


Kusursuz Hizmet

0532 524 0317

Aracınızın sizin için öneminin farkındayız.

Arayın tüm sorunlarınızı uzman kadromuzla çözelim.

Tel: 0312 278 1732
Faks: 0312 278 2111

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 11:00 – 17:00
PAZAR: KAPALI
7/24 Hat: 7 Gün / 24 Saat

Galeri

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.